VERSENYEREDMÉNYEK

2018. január 11.
A téli időszak nemcsak a nyolcadikosoknak szervezett versenyekről szólt. A Rudas Iskola diákjai több megmérettetésen is eredményesen szerepeltek az elmúlt két hónapban. Csókás Marcella 12. c osztályos tanuló a Széchenyi István Gimnáziumban szervezett Nemzetközi Ki mit tud?-on második helyezést ért el.

A Megyei Matematikaverseny kategóriájában első helyezett lett Csernák Nóra 12. c osztályos tanuló, valamint Szlavikovics Máté 11. d osztályos tanuló.

Remekeltek sportolóink a téli bajnoki fordulóban: a fiú floorball csapat megyei forduló első helyezett lett, s így továbbjutott a következő fordulóba, a hatodik korcsoportos lányok harmadik helyezéssel zárták a bajnokságot.

A Kézilabda Diákolimpia fordulójában az V-VI. korcsoportos leánycsapat első helyezést ért el, s ezzel továbbjutottak a következő fordulóba.

Nagy örömünkre szolgált, hogy Kovács Zsófia tornász olimpikon „Az év legjobb sportolója”-ként az országos jelölőlistára került fel esélyesként.