Tanári kar

Név Beosztás E-mail
Bencs Bernadette ének-zene tanár bencs.bernadette@rudas.hu
Biliczki Gabriella biológia szakos középiskolai tanár biliczki.gabriella@rudas.hu
Borbély Gyula óraadó  
Csoma István informatika szakos középiskolai tanár, of. mk. vezető csoma.istvan@rudas.hu
Dancs Esztella óraadó dancs.esztella@rudas.hu
Dr. Kemenesné Melkvi Erzsébet óraadó  
Dr. Ludik Péter óraadó  
Fauszt Ágnes óraadó  
Fekete Györgyi óraadó  
Füri Éva magyar szakos középiskolai tanár furi.eva@rudas.hu
Hanzik Ildikó középiskolai tanár, közg. és ügyv. mk. vezető hanzik.ildiko@rudas.hu
Horváth Csaba földrajz szakos középiskolai tanár horvath.csaba@rudas.hu
Horváth István testnevelés szakos középiskolai tanár, testn. mk. vez. horvath.istvan@rudas.hu
Horváth Zsuzsanna tanár horvath.zsuzsanna@rudas.hu
Kácsor László matematika szakos középiskolai tanár kacsor.laszlo@rudas.hu
Kalmár Nóra magyar-etika szakos középiskolai tanár kalmar.nora@rudas.hu
Katona Ferenc János óraadó  
Katona József óraadó  
Katus Szilvia angol-történelem szakos középiskolai tanár katus.szilvia@rudas.hu
Kecskeméti Andrea Anikó testnevelés szakos középiskolai tanár kecskemeti.andrea@rudas.hu
Kelemen Zita német-történelem szakos középiskolai tanár, humán mk. vezető kelemen.zita@rudas.hu
Keszlerné Szumzer Ilona matematika szakos középiskolai tanár, matematika mk. vezető keszlerne.szumzer.ilona@rudas.hu
Kispálné Szivós Éva matematika szakos középiskolai tanár kispalne.szivos.eva@rudas.hu
Kolarovszkiné Szloboda Melinda középiskolai tanár szloboda.melinda@rudas.hu
Kratzmajer Zoltán informatika szakos középiskolai tanár, informatika és alk. grafika mk. vezető kratzmajer.zoltan@rudas.hu
Kurucz Gergely magyar szakos középiskolai tanár kurucz.gergely@rudas.hu
Ludikné Horváth Éva matematika szakos középiskolai tanár ludikne.horvath.eva@rudas.hu
Lukácsné Székely Anikó középiskolai tanár lukacsne.szekely.aniko@rudas.hu
Makó Terézia angol szakos középiskolai tanár, idegen nyelvi mk. vezető mako.terezia@rudas.hu
Matussné Füleki Hella angol szakos középiskolai tanár matussne.fuleki.hella@rudas.hu
Mayer Tamásné angol szakos középiskolai tanár mayer.tamasne@rudas.hu
Mizerák Eszter Ágnes magyar szakos középiskolai tanár mizerak.eszter@rudas.hu
Molnárné Zelnik Mária történelem szakos középiskolai tanár molnarne.zelnik.maria@rudas.hu
Nagyné Antal Mária testnevelés szakos középiskolai tanár nagyne.antal.maria@rudas.hu
Németh Adél Ildikó középiskolai tanár nemeth.adel@rudas.hu
Ősze József informatika szakos középiskolai tanár osze.jozsef@rudas.hu
Őszi Attila középiskolai tanár  
Pál Zoltán Attiláné óraadó  
Pető Lászlóné német szakos középiskolai tanár peto.laszlone@rudas.hu
Romfáné Szikszai Katalin középiskolai tanár romfane.szikszai.katalin@rudas.hu
Szabó Sándor középiskolai tanár szabo.sandor@rudas.hu  
Szemenyei Istvánné matematika szakos középiskolai tanár szemenyei.istvanne@rudas.hu  
Szulik Ákos biológia szakos középiskolai tanár szulik.akos@rudas.hu  
Torma Erzsébet angol szakos középiskolai tanár torma.erzsebet@rudas.hu  
Várnai Gyula óraadó    
Vass Erika középiskolai tanár vass.erika@rudas.hu  
Berzlánovits Éva óraadó    
Dobra László óraadó    
Reszegi Imre óraadó    
Balogh Dávid óraadó    
Meggyes Rita óraadó

Dunaújvárosi SZC

RUDAS

Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma

2400 Dunaújváros, Római körút 47-49.
titkar@rudas.hu
Porta: +36-25/510-280 4-es mellék
Iskolatitkár: +36-25/510-280 1-es mellék
Kollégium: +36-25/510-280 5-ös mellék