SZC logo

Dunaújvásosi Szakképzési Centrum

OM kód: 203034/009 | 2400 Dunaújváros, Római körút 47-49.

Intézmény logo

Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2023. máj. 15.


Kiss Péter

  Búcsúztak a kollégiumtól

  Aki kollégista, az kétszer ballaghat, hiszen a kollégiumban minden tanév végén elköszönnek a végzősöktől.

  Búcsúztak a kollégiumtól

  Így volt ez most is a Rudas Kollégiumban, ahol majd 30 ballagó kapta meg a „batyut”, hogy útra keljen. A videóösszeállítás képein jól látszott, mennyit változtak diákjaink a 4 év alatt – volt is sok nevetés egymáson és saját magukon is. De nemcsak a külső jellemzőkben történt fejlődés, hanem a jellemvonásokban is – fogalmazta meg a búcsúztató. Remélhetőleg a jellemfejlődésben a kollégiumi életnek is volt szerepe, hiszen itt volt lehetőség megtanulni az önállóságot, az alkalmazkodást, a közösségi életben való részvételt.

  Sok sikert, kedves végzőseink!

  GALÉRIA

  Kollégium Ballagás 2023

  Kollegium_Ballagas_2023_01.jpg
  Kollegium_Ballagas_2023_02.jpg
  Kollegium_Ballagas_2023_03.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Igazgatói pályázati felhívás

  Igazgatói pályázati felhívás

  A Dunaújvárosi Szakképzési Centrum a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 46. § (3) – (4) bekezdése alapján pályázatot hirdet a Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium igazgató (intézményvezető) beosztásának ellátására.

  2024. ápr. 3.


  Kiss Péter

  RUDAS-NAPOK március 25-27.

  RUDAS-NAPOK március 25-27.

  Évtizedes hagyomány iskolánkban a RÖNK diákprogramjának megszervezése, mely keretén belül a tizenegyedik évfolyamos osztályok pártot alapítanak, párttanyát rendeznek be, vezért választanak, kampányfilmet készítenek, programokat szerveznek a Rudas tanulói közösségének.

  2024. márc. 28.


  Kiss Péter

  Centrum Hangja Tehetségkutató verseny

  Centrum Hangja Tehetségkutató verseny

  Iskolánkban mindig is hagyomány volt, hogy a tehetséges tanulók teret kaptak képességeik bemutatására a különböző ünnepi műsorok, rendezvények, iskolai Ki mit tud?-ok keretein belül. Hagyományteremtő jelleggel hívtuk életre a „Centrum Hangja Tehetségkutató” versenyt, melyre a Rudas-napok zárásaként került sor március 27-én.

  2024. márc. 28.


  Kiss Péter


  Partnereink

  SZC logo

  Dunaújvásosi Szakképzési Centrum


  Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium

  2400 Dunaújváros, Római körút 47-49.

  Telefon: +36 (25) 510 280

  E-mail: titkar@rudas.hu

  OM azonosító: 203034/009


  2024Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium