SZC logo

Dunaújvásosi Szakképzési Centrum

OM kód: 203034/009 | 2400 Dunaújváros, Római körút 47-49.

Intézmény logo

Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokTeamsKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. márc. 28.


Kiss Péter

  Centrum Hangja Tehetségkutató verseny

  Iskolánkban mindig is hagyomány volt, hogy a tehetséges tanulók teret kaptak képességeik bemutatására a különböző ünnepi műsorok, rendezvények, iskolai Ki mit tud?-ok keretein belül. Hagyományteremtő jelleggel hívtuk életre a „Centrum Hangja Tehetségkutató” versenyt, melyre a Rudas-napok zárásaként került sor március 27-én.

  Centrum Hangja Tehetségkutató verseny

  A zsüriben foglalt helyet Pocsainé Varga Veronika, a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum főigazgatója, mint elnök, Horváth Tamás, énekes, dalszerző, a Sztárban sztár ötödik évadának nyertese; Futó Gábor, zenész, dalszerző, zenei producer, a Fun Company együttes zenekarvezetője; és  Subecz Tamás, zenész, dalszerző, zenei producer, jelenleg Demjén Rózsi zenekarának állandó zenésze.

  A megmérettetésre a pusztaszabolcsi Szabolcs Vezér, a Hild, a Dunaferr és a Lorántffiy Iskola 12 diákja vállalkozott. Külön öröm volt számunkra, hogy programunkat megtisztelték részvételükkel az intézmények igazgatói és diákjai is.

  A délelőtt izgalmát fokozta, hogy a zsűri nem minden produkció után pontozott, értékelt, hanem a fellépéseket követően vonult vissza, hogy azután döntsön, eredményt hirdessen.

  Ez idő alatt meglepetés zenekarként a Centrum Old Boys zenekar lépett fel, ahol a zenészek mellett két iskola igazgatója is megcsillantotta zenei tudását, és csodálkozásunkra Edda-dalt adtak elő.

  A zsüri közös értékelése alapján a következő eredmény született:

  1. Rozner Éva, a pusztaszabolcsi Szabolcs Vezér Technikum tanulója,
  2. Bartos Enikő, a Rudas Iskola diákja,
  3. Simon Bence, a Hild Iskola képviselője.

  Különdíjban részesült Szücs Tamás és Szücs Rikárdó páros, akik a Rudas Iskola tanulói.

  Köszönetet mondunk szponzorainknak - a KULTIK Mozinak, az UNITEL PC Szalonnak, a BELLA VITA Pizzériának és a Dunaújvárosi Szakképzési Centrumnak - támogatásukért, akik értékes jutalmakkal járultak hozzá a fellépők díjazásához.

  GALÉRIA

  Centrum hangja 2024

  centrumhangja_2024_01.jpg
  centrumhangja_2024_05.jpg
  centrumhangja_2024_12.jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Karrier Napon jártunk

  Karrier Napon jártunk

  Öt osztályunk látogatott el április 10-én a Dunaújvárosi Egyetem szervezésében megrendezett Karrier Napra.

  2024. ápr. 15.


  Kiss Péter

  Igazgatói pályázati felhívás

  Igazgatói pályázati felhívás

  A Dunaújvárosi Szakképzési Centrum a szakképzésről szóló 2019. évi LXXX. törvény 46. § (3) – (4) bekezdése alapján pályázatot hirdet a Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium igazgató (intézményvezető) beosztásának ellátására.

  2024. ápr. 3.


  Kiss Péter

  RUDAS-NAPOK március 25-27.

  RUDAS-NAPOK március 25-27.

  Évtizedes hagyomány iskolánkban a RÖNK diákprogramjának megszervezése, mely keretén belül a tizenegyedik évfolyamos osztályok pártot alapítanak, párttanyát rendeznek be, vezért választanak, kampányfilmet készítenek, programokat szerveznek a Rudas tanulói közösségének.

  2024. márc. 28.


  Kiss Péter


  Partnereink

  SZC logo

  Dunaújvásosi Szakképzési Centrum


  Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium

  2400 Dunaújváros, Római körút 47-49.

  Telefon: +36 (25) 510 280

  E-mail: titkar@rudas.hu

  OM azonosító: 203034/009


  2024Dunaújvárosi SZC Rudas Közgazdasági Technikum és Kollégium