Hírek
2023. máj. 11.
Kiss Péter
Elballagtunk 2023-ban is
Szebb időt nem is kívánhattunk iskolai ünnepünkhöz, mint ami május 6-án, szombaton volt. Az örömet, a boldogságot, a meghatottságot, az emlékezést csak a virágok illata és a napsütés múlta felül, ami jókedvre derített mindannyiunkat. Ebben az évben 118 fő végzős diákunk ballagott osztályaink közül.

Az alsóbb évesek szorgos keze nyomán feldíszített aula és tantermek, az útravalóként szánt tartalmas gondolatok, a versidézetek, a ballagási tarisznya és természetesen az ünnepi műsor várta a ballagókat, a családtagokat és a barátokat. Vendégeink között üdvözöltük a Dunaújvárosi Szakképzési Centrum főigazgatóját, Pocsainé Varga Veronika asszonyt is.
Szemenyei István igazgató úr köszöntőjében - az útravalóként szánt gondolatok mellett - kiemelte: „Jó, hogy a járvány után ismét jelenléti ballagáson vehetünk részt, mert ez ad igazi élményt a felnőtté váló diákoknak”.
Az ünnepi műsorban a tizenegyedik évfolyam nevében Kovács Szonja búcsúzott a diáktársaktól. Hethési Tímea 12. b osztályos tanuló rendhagyó módon dallal köszönt el az intézménytől és az alsóbb évesektől.
Az iskolavezetés tagjai örömmel adták át azoknak a tanulóknak a jutalmat, akik a négy év alatt kimagasló tanulmányi és szakmai eredményeket értek el ágazati tanulmányaik alatt.
Tiszta szívből gratulálunk:
- Bebesi Dorottya Zsanka 12. a osztályos tanulónak a Szakképzésért-díjhoz,
- Horváth Mónika 12. b osztályos tanulónak a Szakképzésért-díjhoz,
- Konyecsni Alexandra 12. a osztályos tanulónak az ÁSZÉV-versenyen elért helyezéséhez,
- Széles Csoma Lázár és Szabó Dávid 12. d osztályos tanulóknak, akik a szakmai elkötelezettségért részesültek elismerésben.
Valamennyi végzős diákunknak sikeres érettségit és álmaik megvalósulását kívánjuk.
GALÉRIA
Ballagás 2023



KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Kedves Munkatársak és Egykori Diákok!
Iskolánk ebben az évben ünnepli 50. születésnapját, amire több rendezvénnyel készülünk.
2025. máj. 8.
Kiss Péter

Alba Regia történelemverseny
Iskolánk a szakmai tantárgyak tanulása mellett nagy hangsúlyt fektet arra, hogy diákjaink lehetőséget kapjanak a közismereti versenyek területén is a szereplésre.
2025. máj. 6.
Kiss Péter

Kiemelkedő eredmény a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Versenyen
Szalai Zsombor, iskolánk 9. d osztályos, informatika és távközlés ágazatos tanulója, idén a 23. helyezést érte el a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny alkalmazói kategóriájában, a II. korcsoportban. Ez az eredmény a 2025-ös év legjobb Fejér megyei helyezése ebben a kategóriában.
2025. máj. 5.
Kiss Péter