Hírek
2024. okt. 9.
Kiss Péter
Zenei világnap a Rudasban
Szinte mindennek van már világnapja.

Nem maradhat el azonban egy tanévben sem, hogy hagyományos szüneti koncerten ne emlékeznénk meg a Zene Világnapjáról.
A muzsika nem csupán felderíti az embert, hanem fejleszti a matematika logikát, megtanít koncentrálni, kisebb közösségeket alakít a fellépés köré.
Az idei tanévben Bartos Enikő és Kargl Milán duettje bűvölte el a szüneti koncert közönségét, majd Kovács Szonja Mikszáth Kálmán zenéről írt versét idézte.
A szünetekben zenéről szólt a zene.
Hogy elménk is élesedjen Molnárné Zelnik Mária tanárnő kiállítás jellegű összeállításában néhány fontos tényt is olvashattunk.
GALÉRIA
Zene világnapja 2024



KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Tanévnyitó 50. alkalommal
2025. szeptember 1. az „Emlékek évnyító”-ja volt: 1975. szeptember elsejének felidézése, amikor először kezdődött tanév a Rudas falai között, vagy az augusztusi gólyatábor hangulatának becsempészése, a „Nád a házam teteje” című dal közös éneklésével. A Rudas Híradó első adása is az emlékezéssel indult.
2025. szept. 1.
Kiss Péter

Gólyatábor 2025 beszámoló
Idén sem maradhatott el a Rudas gólyatábor, amit hagyományosan Zamárdiban tartottunk 🌊 – ezúttal is két napra költözött le a „rudasos család” a Balaton partjára.
2025. aug. 31.
Kiss Péter
40 év pályán töltött év elismerése
A Dunaújvárosi Szakképzési Centrum vezetése Magyar András főigazgató úr és Piros Mariann kancellár asszony a 2025/2026. tanév oktatói testületének nyitó értekezletén személyesen köszöntötte a Rudas iskola vezetésének két tagját a pedagógus pályán eltöltött 40 éves jubileum alkalmából.
2025. aug. 27.
Kiss Péter